Vaata lahtiolekuaegu

INFOMÜRA: kuidas võõrad suled meid peibutavad?

INFOMÜRA: kuidas võõrad suled meid peibutavad?

Mida on vaja selleks, et püüda pilke ja vallutada publiku süda? Mõjuda veenvalt? Võita poolehoidu? Misasi on persoonibränd? Kas selle abil saab igast Tuhkatriinust printsessi vormida? Kuidas lummata kehakeelega? Kõndida nõtkelt ja püstipäi nagu saabastega kass? Millised on need maskid, mida kantakse ja võõrad suled, millega end ehitakse? Miks meil üldse moodi vaja on? Kuidas ühiskonnas toimuvad sündmused moemaailmas peegelduvad ja vastupidi? Kas mood manipuleerib meiega või hoopis meie trikitame trendidega? Kuidas maskiballil autentne persoon ära tunda? Kas moefopaa tõttu saab inimese ära tühistada? Millal on mäng aus ja millal autu?

Põnevatele ja värvikatele moe ja imagoloogia küsimustele otsivad vastuseid stilist ja laulutekstide autor Jana Hallas ning multitalendist koreograaf ja näitleja Ingmar Jõela. Vestlusringi juhib Eesti Rahvusraamatukogu meediapädevuse spetsialist Eva Ladva

Kohapeal toimub saate avalik salvestus, millest saab otseülekannet vaadata Eesti Rahvusraamatukogu Facebookis, kus saad sündmuse mugavalt kalendrisse lisada ja Youtube’is, kus näed ka eelmisi arutelusid. 

Ootame sind kaasa mõtlema Narva mnt 11, rahvusraamatukogu väikeses majas Tallinnas või veebis, otseülekande jutuaknas. 

Sündmust jäädvustab piltnik!

Kontakt