Vaata lahtiolekuaegu

Jazzkaare linnaruumiprojekti kontserdid

Jazzkaare linnaruumiprojekti kontserdid

Jazzkaare linnaruumiprojekt toob muusika traditsioonilistest kontserdisaalidest teistesse paikadesse, mis  linnaruumis olulised on. Nii jõuabki see taas ka RaRa lavale! Tutvustame linnarahvale džässmuusikat ja rõõmustame sulnite helidega kõiki, kel kevad südames. Ole valmis! Kus sa ka ei liiguks, džäss võib üllatada kõige ootamatumal hetkel! Näiteks argipäeval raamatukogus või Narva maanteel. 

TEISIPÄEV, 25. APRILL 

Laulustuudio Laulumarjad solistid 

RaRa laval astuvad üles Laulustuudio Laulumarjad säravad solistid vanuses 14–19. Esitusele tulevad noorte lemmikpalad. Lauljate juhendajateks on Maris Aljaste, Kärt Männa, Vivi Maar, Viveli Maar ja  Miina Adermann klaveril. 

Laulustuudio Laulumarjad on Kadrioru laulupesa, mis toob kokku laulmist ja muusikat armastavad lapsed, noored ja täiskasvanud ning särasilmsed vokaalpedagoogid.  

Liitu sündmusega Facebookis!

NELJAPÄEV, 27. APRILL 

Duo Stella ja Margaret 

Duo Stella ja Margaret on paar muusikuid, kes tutvusid Otsa-koolis õppides. Duo kõige südamelähedased stiilid on soul, džäss, neo-soul ja pop, millest üht-teist kuuleb ka nende repertuaaris. RaRa laval kõlavad kahe vokalisti esitusel parimad džässi ja popi palad. 

Liitu sündmusega Facebookis!

Kontakt