Vaata lahtiolekuaegu
Jazzkaare linnaruumiprojekti kontserdid

Jazzkaare linnaruumiprojekti kontsert

Jazzkaare linnaruumiprojekti kontsert

Jazzkaare linnaruumiprojekt toob muusika traditsioonilistest kontserdisaalidest teistesse paikadesse, mis linnaruumis olulised on. Nii jõuabki see taas ka RaRa lavale! Tutvustame linnarahvale džässmuusikat ja rõõmustame sulnite helidega kõiki, kel kevad südames. Ole valmis! Kus sa ka ei liiguks, džäss võib üllatada kõige ootamatumal hetkel! Näiteks argipäeval raamatukogus või Narva maanteel. 

Life Sax

Reede 26. aprill kell 12

RaRa laval astub üles duo Life Sax, koosseisus Martin Järmut ja Dmitri Moissejev MUBA rütmimuusika suuna õpilased saksofoni ja trombooni erialal. Nende repertuaaris saame kuulda tuttavaid jazzi ja funki elemente.

Laulustuudio Laulumarjad õpilased

Reede 26. aprill kell 13 ja 14

RaRa laval astuvad üles Laulustuudio Laulumarjad säravad solistid vanuses 14–19. Oma lemmikpalu esitavad: Mari Maran, Loora-Liis Rasmann, Gretel Ingel, Sebastian Kaldaur, Eliis Ramjalg, Agnes Luik, Hindrik Voltri, Jessica Buusmann, Paulina Andrejeva, Meribel Voolmaa, Grete-Liis Truumann, Lisanne Jaano, Kristin Britt Naaris. Lauljate juhendajateks on Maris Aljaste, Kärt Männa ja Vivi Maar. Klaveril saadavad Miina Kullamaa ja Maris Aljaste.

Laulustuudio Laulumarjad on Kadrioru laulupesa, mis toob kokku laulmist ja muusikat armastavad lapsed, noored ja täiskasvanud ning särasilmsed vokaalpedagoogid.

  • Oled oodatud, pääse on prii! 
  • Sündmust jäädvustab piltnik ning pilte kasutatakse RaRa ja Jazzkaare ning nende partnerite kanalites. Kui sa seda ei soovi, siis palun anna sellest pildistajale märku. 

Kontakt