Vaata lahtiolekuaegu
Kirjastajate infotund

Kirjastajate infotund

Kirjastajate infotund

2024. aasta kirjastajate infotunnis tuleb juttu raamatute laenutuse statistikast ning üleriigilise laenutusteenuse MIRKO tulemustest. Räägime e-väljaannete laenutamisest ja nõudlusest audioraamatutele. Eraldi võtame fookusesse audioraamatute laialdasemalt kättesaadavaks tegemise. Arutleme koostöö arendamise teemal avaliku ja erasektori vahel. 

Ajakava

13.45 Kogunemine
Koguneme Narva mnt 11 2. korruse õppeklassis. Lõunakohv/teelaud. 
14.02 Tere tulemast kirjastajate infotundi!  
14.05 NUMBRID LOEVAD
Statistikateenuse juht Riin Olonen annab ülevaate numbritest komplekteerimisel. 
14.25 MIRKO ESIMESED 14 KUUD
Üleriigilise laenutusteenuse juht Margit Jõgi tutvustab riikliku laenutusteenuse tegevuslugu alates selle käivitamisest. 
14.45 AUDIORAAMATUD KAUGEMALE KÕLAMA: SEKTORITE ÜLENE KOOSTÖÖ
Teenuste juht Kristel Veimann kõneleb visioonist, kuidas tänaste võimaluste juures saab koostöös audioraamatute laenutusteenust rikkalikumaks ja kättesaadavamaks muuta.  
15.05 MIKS, MIDA JA MILLAL: KIRJASTAJAPORTAALI UUENDUSED
Juhtiv spetsialist Andrus Heintalu tutvustab uuenevat kirjastajaportaali. 
15.30 Küsimused ja vastused
Aeg koos arutlemiseks. Kui sul on ettekandjatele juba küsimusi, palun lisa need registreerimisvormi (klikka all nupule).  
16.00 Tõmbame otsad kokku

Osalemine

Infotunnil osalemiseks on vajalik eelregistreerumine. Osa saab võtta nii rahvusraamatukogus kohapeal (Narva mnt 11 2. korruse õppeklassis) kui ka jälgida sündmust üle veebi. Tähelepanu, õppeklassi kohtade arv on piiratud. Kui sul on ettekandjatele juba küsimusi, palun lisa need registreerumisvormi.

Kontakt