Vaata lahtiolekuaegu

Perehommik: salmiabi

Perehommik: salmiabi

Jõuluaeg on alati täis salapära ja üllatusi! RaRa ja Apollo detsembrikuu Perehommik kutsub sind parandama katkisi luuletusi, tõmbama jõululoosi ning otsima raamaturiiulitelt salmiabi. Tule, meisterdame, nuputame ja lustime üheskoos!  Lisaks toimub salmikonkursi pidulik autasustamine, kus kuuleme tõeliselt erilisi laste jõululuuletusi.

Selle aasta viimast pidulikku Perehommikut juhib näitleja Maria Valk, kes kannab ette konkursi “Minu jõulusalm” silmapaistvamad luuletused ja kostitab peresid jõuluhõnguliste muusikapaladega. Žüriiliikmetest jagavad konkursi parimate palade ülevaadet sõnameister Margit Tammur ja kirjanik Karl Martin Sinijärv

Meie Perehommikud arendavad loovust ja iseseisvat mõtlemist, õpetavad uusi oskusi ning tekitavad huvi lugemise vastu. Sobivat tegevust leiavad nii lapsed kui ka täiskasvanud, kuid enim rõõmu pakub Perehommik 5–12-aastastele. Ülesandeid lahendades koguvad lapsed templeid. Tulge ja minge just endale sobival ajal ning kutsuge ka teised toredad pered Facebookis Perehommikule!

Vaata veel: Laste luulekonkurss „Minu jõulusalm” kutsub osalema!

Perehommik toimub Solarise keskuse teisel korrusel: RaRa Solarise saatkonnas ja Apollo raamatupoes.

  • Mida peaks enne jõule kindlasti tegema? 
  • Kellelt küsida salmiabi?  
  • Kuidas leida jõuluvana rõõmustamiseks õigeid sõnu?  

Päevakava 

12.00–13.30     
RaRa Solarise saatkonnas ja Apollo raamatupoes  
Pimekohting luuletustega 
Salmiabi ja -otsimismäng  
Huvitavate pealkirjade loos 
Nuputamine 

12.30–13.30  
Apollo raamatupoes 

Vunderi kunstistuudio: teeme jõulukaarte väikese vimkaga

13.30–14.30 
Apollo raamatupoe
laval
Jõulusalmi konkursi autasustamine 

  • Pääse on prii!
  • Sündmust jäädvustab piltnik ning pilte kasutatakse RaRa, Apollo ja Blenderi kanalites. Kui sa seda ei soovi, siis palun anna sellest pildistajale märku.
  • Perehommiku päeval on Solarise Apollo raamatupoes kõik lasteraamatud 15% soodsamad. Vahepala pakub Solarise keskuse kohvik Blender – salasõnaga “Perehommik” naudivad pered Perehommiku päeval kell 12–16 põhimenüü omatooteid täishinnast 15% soodsamalt.
  • Palume lapsi mitte jätta järelevalveta!

 

Kontakt