Vaata lahtiolekuaegu

RaRa Kirjandustänava festivalil

RaRa Kirjandustänava festivalil

Pärast kosutavat lugemissuve kohtume taas Kadriorus juba kaheksandal Kirjandustänava festivalil. Võtame kaasa raamatuid laenutamiseks ja jagamiseks, palju toredaid tegevusi suurtele ja väikestele lugemissõpradele. Leia meid RaRa telgist. Lisa sündmus aegsasti oma kalendrisse Facebookis!

PÄEVAKAVA

12.00–18.00 RaRa välkraamatukogu. Laena raamat koju kaasa!
12.00–18.00 Hoiuraamatukogu täidab raamatulaekad tõeliste aaretega!

  • Tasuta teosed juubilaridest autoritelt: Mati Unt, Juhan Liiv, Anna Haava, Heiti Talvik, Juhan Jaik
  • Tutvume hoiuraamatukogu vahetusteenuste ja raamatu taaskasutuse teemadega ning saame teada, mida teha raamatuga, mida ise enam ei vaja.

12.00–14.00 Perehommiku perepäev: jalad kaenlasse
Kas tead sportlast, kes on kirjutanud raamatuid? Missugused on maailma veidramad spordialad? Kes oli esimene eestlasest olümpiavõitja?  

Võta jalad kaenlasse ja tule Kirjandustänava festivalile otsima vastuseid nendele ning paljudele teistele põnevatele küsimustele! Hüppame keksusammul raamatute, põnevate lugude ja spordiplakatite maailma. Tegevusi leidub tähejoogast täpsusviseteni, joonistamisest juttude kirjutamiseni, näputööst nuputamiseni, origamist hüppenööri võistlusteni. Meiega koos tegutsemas Vivita / Lahenduste Laboratoorium.

12.00–15.00 Kirjutamiskonkurss: “Purpurne surm”. Lase loovus lendu! 
14.00–16.00 Proovi kätt punktkirjas ja kalligraafias. Juhendab Priit Kasepalu pimedate raamatukogust ja Hikari Tanaka Vivitast.
16.15–16.30 Kirjutamiskonkursi tulemused ja autasustamine.
18.00–19.30 Õhtune jalutuskäik Kadriorus. Tuuri juhib Karen Jagodin Eesti Arhitektuurimuuseumist.

  • Pääse on prii!
  • Sündmust jäädvustab piltnik ja pilte kasutatakse RaRa kanalites. Kui sa seda ei soovi, siis palun anna pildistajale märku.
Kontakt