Vaata lahtiolekuaegu

Tehisintellekti pildivõistlus koolinoortele

Tehisintellekti pildivõistlus koolinoortele

Konkurss on lõppenud, võitjad kuulutame välja 20. oktoobril.

Millised võisid välja näha kullaketrajad? Või libahunt? Konkursil saad erinevate eesti klassikute tegelasi proovida ellu äratada!

Tehistaibu pildivõistlusele on oodatud osalema põhikooli õpilased ja gümnasistid, keda hinnatakse kahes kategoorias: 7.-9. ja 10.-12. klassid.

Osalemisreeglid

Õpilaste pildikunsti ootame 15. oktoobrini, võitjad selguvad žürii hääletuse teel 20. oktoobril. Parimaid ootavad Klick elektroonikapoe kinkekaardid!

Žüriisse kuuluvad Rahvusraamatukogu sotsiaalia ja parlamendiraamatukogu ning hariduskeskuse liikmed.

Võitjaid teavitame e-posti teel.

Illustreeriv pilt:

  • Richard Roht “Jutte loomadest”
    Peale kalade tarvitab ta toiduks veel vähke, veelinde, konni, vesirotte ja muid selliseid veeloomi. Aga armsamaks toiduks on talle siiski kalad — ja peamiselt suured kalad, sest väiksemate kalade «puhastamisega» tema oma aega raisata ei taha. Seda enam, et tal aega on vähe, sest ta on suur söödik ja väga ablas.
  • Tõlge DeepL – “In addition to fish, otters eat crustaceans, water birds, frogs, water rats and other such aquatic animals. However, fish are his favourite food – and mainly big fish, as he doesn’t want to waste his time “cleaning” smaller fish. Especially as he has little time to spare, as he is a big eater and very lazy.
  • Pilt genereeritud Freepik AI-ga
Kontakt