Vaata lahtiolekuaegu
Laste -ja noorteteenindus Põlva Keskraamatukogu

Eesti rahvaraamatukogudes toimub 24. aprillini rahulolu-uuring 

18. aprill 2024

11.-24. aprillini viib Eesti Rahvusraamatukogu esmakordselt läbi Eesti rahvaraamatukogude teenusega rahulolu küsitlust, mille eesmärk on paremini aru saada lugejate vajadustest ning parandada teenuse kvaliteeti.  

“Meie rahvaraamatukogud, kus küsitlust läbi viiakse, on oma rohkem kui 500 avatud uksega üks suuremaid avaliku teenuse võrgustikke. Kasutajate ja lugejate tagasiside on seega oluline, et oleks võimalik pakkuda veelgi paremat ja kvaliteetsemat, kogukonna ootustele vastavat raamatukoguteenust. Ootame kõiki raamatukogudes käijaid küsitluses aktiivselt osalema ning arvamust avaldama,” ütles Kultuuriministeeriumi raamatukogunõunik Ülle Talihärm

Rahuloluküsitluses palutakse lugejatel hinnata oma viimast raamatukogukülastust. Soovi korral saab lisada, mis meeldis ja mis võiks olla parem. Küsitlusele on võimalik vastata nii raamatukogus kohapeal kui ka veebi vahendusel, vastava lingi leiab kohaliku raamatukogu veebilehelt või sotsiaalmeediast. 

Küsitlust korraldab Eesti Rahvusraamatukogu Kultuuriministeeriumi tellimusel. Tänavu esmakordselt toimuvat küsitlust hakatakse kordama igal aastal.  

Lisainfo 
Ülle Talihärm 
Kultuuriministeeriumi raamatukogunõunik 
628 2244 
[email protected] 

Riin Olonen 
Eesti Rahvusraamatukogu statistikateenuse juht 
630 7189  
[email protected] 
[email protected]