Vaata lahtiolekuaegu
töökuulutus

Konkurss peadirektori ametikohale

20. juuni 2023

Seoses tänase peadirektori teenistustähtaja lõppemisega septembris 2023 kuulutab Rahvusraamatukogu nõukogu välja konkursi pühendunud ja asjatundliku juhi leidmiseks.

Sa saad võimaluse luua sellise 21. sajandi rahvusraamatukogu, mille üle võib terve Eesti ühiskond uhke olla ja mida tuntakse kaugemalgi. Sul on suurepärane võimalus olla tuleviku raamatukogunduse eestkõneleja ja valdkonna suunanäitaja, olla Eesti vaimse vara hoidja ja jagaja. Sinu suurimaks väljakutseks lähiaastail on organisatsiooni kolimine rekonstrueeritud peahoonesse ning kogu ühiskonnale avatud ruumi ja teenuste, ühtse haridus- ja kultuurikeskkonna loomine. Sa oled koostööaldis kaasaegne juht, keda iseloomustab suunatus arengule, innovatsioonile, tulemustele ja inimestele. Sa oled eestvedaja, kes tagab inimeste, tööprotsesside ja koostöövõrgustike juhtimise kaudu põhikirjas sõnastatud eesmärkide ja organisatsioonile pandud ülesannete täitmise.

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on magistrikraad ja tippjuhtimise kogemus. Sul on väga hea koostöö-, läbirääkimis- ja esinemisoskus. Oled edukalt juhtinud muudatusi, oskad näha valdkonna tulevikusuundi ja võimalusi. Sind iseloomustab strateegiline ja avatud mõtteviis ning soov kompleksseid probleeme lahendada ja keerukaid süsteeme juhtida.

Rahvusraamatukogu peadirektorina kujundad Eesti ühiskonnas olulist rolli kandva organisatsiooni käekäiku. See on unikaalne, vastutusrikas ja väljakutseterohke võimalus anda enda panus Eesti vaimuvara hoidmisse ja jagamisse ning luua kõigile Eesti inimestele uue ajastu avalik ruum.

Vaata lähemalt ja kandideeri hiljemalt 3. juuliks 2023 Fontese Talendipangas: https://talendipank.fontes.ee/ad/12787

Soovid lisainfot?

Liisa Kilk
Talendikogemuse spetsialist
[email protected]

Kaire Laas
Juhtivkonsultant
[email protected]